Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyKam umístit tapetu s výraznými vzory?

Kam umístit tapetu s výraznými vzory?

Pohráváte si s myšlenkou okořenit váš interiér výraznou vzorovanou tapetou? Pokud váháte kam s ní, naše redaktorka Martina má pro vás jeden osvědčený tip.

Otázka: V časopisech o bydlení mě vždy zaujmou tapety s výraznými vzory.
Přiznám se, že i já uvažuji nad jednou takovou. Nejsem si však docela jistá, kam s ní. Dana, Bratislava

Radí: Martina Deríková, redaktorka

Líbí se mi vaše odvaha. Velké a výrazné vzory totiž nejsou pro každého a dokonce, dovolím si tvrdit, stejně nemusí „sednout“ každému interiéru. Přestože nepíšete, v jakém stylu je zařízen ten váš, je jedno místo, kde s jistotou opulentní tapeta vkusně vynikne. Stěna za postelí. Samozřejmě, pokud ji nemáte zastavěnou nábytkem.

Při ladění ložnice vycházejte z barevné palety na tapetě. Takto můžete sladit čalounění postele, přikrývky, polštáře a sjednotit prostor. Uvidíte, jak do něj tapeta parádně zapasuje, dokonce nebude až tak výrazná. Aby noční stolky nepůsobily rušivě, zkuste jejich „neviditelné“ varianty: vhodné jsou například subtilní kovové stolky v barvě převažující na tapetě, případně z transparentního plastu. Totéž platí io lampách a stínítkách.

díloTapetomanie nebo Přeměňte své stěny na umělecké dílo
9 způsobů, jak si oživit interiér i starý nábytek tapetami9 způsobů, jak si oživit interiér i starý nábytek tapetami
Tapetu lze použít také v předsíni (jako pozadí pro nástěnné věšáky) či v obývacím pokoji. Otázkou však zůstává, zda chcete vytvořit kontrast nebo harmonii, podle toho je třeba volit i doplňky a ostatní zařízení.

- Komerční sdělení -PR články

Najnovjše články