Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyŠikovné řešení úložného prostoru

Šikovné řešení úložného prostoru

Více úložného prostoru v jakékoli místnosti v domě či bytě jistě potěší každého. Proč nevyužít například sokl pod skříňkami?

Řeknete si, že hledat prostor tam, kde není, by bylo zbytečné. Není to ovšem docela tak. Někdy se stačí podívat na věci trochu jinak, bez stereotypů a omezení, jednoduše z jiného úhlu. Díky takovému pohledu může vzniknout řada zajímavých řešení. Jako například úložný prostor v soklu nábytku, který za běžných okolností představuje jen jakýsi okrasný statický prvek a běžně se s ním nepočítá.

úložný prostor v soklu kuchyňské linky
Se SPACE STEP lze naprojektovat nejen vyšší skříňky, ale zároveň vytvořit i nový úložný prostor přímo v soklu. Zdroj: Mapei

Soklové řešení se spoustou funkcí
Se SPACE STEP můžete dodat soklům množství funkcí. Kromě rozšíření úložného prostoru o několik nezanedbatelných kubických metrů umožňuje osobám s nižší postavou pohodlně dosáhnout do horní nebo vysoké skříňky v kuchyňské lince či ve vestavěném nábytku.

Zároveň pomáhá i nejmenším. Děti díky schůdku dostanou křídla a bez větších problémů dokážou dosáhnout na pracovní plochu, dřez nebo umyvadlo. Výrobce myslel také na jejich bezpečnost. Schůdek poklesne již při zatížení 8 kg, aretuje se, bezpečně se zajistí a pevně drží.

Nášlapný povrch soklu má protiskluzovou úpravu, která se realizuje použitím protiskluzové podložky přímo spojené s nášlapným povrchem nebo použitím desky s protiskluzovou úpravu. Maximální zatížení je 150 kg.

Tři varianty konstrukce soklu
Vybrat si můžete ze tří různých variant soklových konstrukcí – s lícujícími předními plochami, s odskokem a nízkým soklem nebo s odskokem. To umožňuje jeho rozmanité využití ve všech obytných prostorách.

S výsuvným systémem dle vlastního výběru
Řešení soklu SPACE STEP je velmi variabilní. Dá se kombinovat s různými druhy soklů, se všemi zásuvkovými systémy, systémy vedení as osvědčenými technologiemi firmy Blum.

Komfort a funkčnost
O komfortní ovládání soklu se starají high-tech technologie pohybu. S elektrickou podporou otevření SERVO-DRIVE stačí jen lehce ťuknout na libovolném místě na čele soklu a sokl se otevře jakoby sám od sebe. Jeho jemné a tiché dovření zajistí systém tlumení BLUMOTION. Jedná se o adaptivní tlumící systém, což znamená, že tlumené dovírání nezávisí na rychlosti dovírání ani na hmotnosti výklopu, dvířek či výsuvu. Tato funkce je integrována do kování výklopů, závěsů a výsuvů. Pokud jste si tedy mysleli, že na detailech nezáleží, mýlili jste se. Záleží a především na těch funkčních

- Komerční sdělení -PR články

Najnovjše články