Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeHobbyPřeměna jídelny na počkání nebo Jak na to, když nechcete kupovat nábytky...

Přeměna jídelny na počkání nebo Jak na to, když nechcete kupovat nábytky ani malovat

Redaktorka Martina radí, jak jednoduše vynovit vzhled jídelny, aniž byste museli investovat do nových kusů nábytku či výmalby stěn.

Už delší dobu se mi žádá změna v jídelně. Nechci ovšem kupovat nový nábytek ani malovat stěny. Jaké triky lze použít tak, aby mě to moc nestálo? Elena, Považská Bystrica

Odpověděla: Martina Deríková, redaktorka

Možností je několik. Finančně nejméně náročnou změnou jsou textilie – sedáky a ubrus, pokud je používáte. Nový vítr vnese do jídelny i koberec – ať už jednobarevný nebo se zajímavým vzorem. Stejně efektně může zapůsobit i výrazný lustr, pokud máte jídelnu zařízenou v jednotném stylu.

V případě, že se nebojíte experimentování, doporučuji namixovat židle v různých barvách a designu. V rámci udržitelnosti je na místě tedy možnost repasovat staré židle (dají se sehnat za „babičku“ na internetu) nebo dát novou vizáž těm, které máte. Pokud preferujte jednotnost, zkuste do stávající sestavy židlí zakomponovat jednu či dvě, které se budou odlišovat pouze svým tvarem, přičemž barevnost zůstane zachována.

- Komerční sdělení -PR články

Najnovjše články