Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyPořiďte si ohřívač na terasu v podobě stolu s plynovým ohništěm

Pořiďte si ohřívač na terasu v podobě stolu s plynovým ohništěm

Pokud patříte k vlastníkům teras, altánků, lodžií nebo balkonů a dalších venkovních míst, kde trávíme od jara do podzimu spoustu času, možná už jste se zajímali o to, jak se dá v těchto prostorech při nepříznivém počasí zatopit. Možná už znáte plynové ohřívače, které vypadají jako pouliční lampy nebo pyramidy. Je tady však i něco zcela jiné. Hezké, praktické a účinné jsou krbové stoly nebo ohniště v nádobách.

Zahradní nábytek, který vás zahřeje

Exteriérový nábytek v podobě krbového stolu nejenže skutečně funguje a zahřeje vás, ale poskytne vám příjemné světlo ohně a posvítí vám v době, kdy už bude tma. Nepleťte si jej s bioalkoholovým nebo lihovým hořákem. Stůl na plyn vám zajistí skutečný oheň s teplem, jak jej znáte, bez kouře a zápachu. Výkon plynových stolů a ohnišť je odpovídající plynovým ohřívačům, ale sálavé teplo je přímo před vámi, na rozdíl od plynových hřibů nebo infrazářičů.

Chcete plynový stůl, nebo ohniště v nádobě?

Relaxační koukání se do ohně si můžete vychutnat jak při praktickém a důmyslně řešeném stole na plyn, tak u ohniště, které je zapasováno do estetické nádoby. Předností stolu je, že vyřešíte více přání najednou – získáte teplo, světlo i funkci stolu, stačí si jen vybrat, který model se vám líbí, zda má být ohniště uprostřed stolu, nebo na kraji, kolik prostoru k odkládání chcete. Pokud ohniště právě nepoužíváte, můžete jej zakrýt a používat celý stůl, jakoby byl bez ohniště.

Jestliže stůl už máte a nechcete jej nahrazovat, sáhněte po plynovém ohništi. Hodí se nejen na terasu, ale velmi hezky umí ozdobit vstup do zahrady, můžete jej umístit ke dveřím, po stranách vstupní brány na pozemek… Reprezentativní a luxusní vzhled nenechá nikoho chladným.

U všech výrobků ELEMENTI Slovakia s.r.o. se můžete spolehnout na kvalitní výrobu a materiály, které odolají povětrnostním vlivům.

- Komerční sdělení -PR články

Najnovjše články